גיא שטרית – הבעלים של OTT

גיא שיטרית (37), אוטוריטה בתחום קידום האתרים ומייסד חברת ׳Over The Top SEO׳ המובילה בכל העולם בתחום ה-SEO, יועץ לארגונים בנושאי אבטחת מידע, מוזיקאי-יוצר

 

ההתחלה שלי לא נסללה בדרך המלך…

עברתי לא מעט כדי להגיע לטייטלים הללו, הדרך שלי התחילה בצד הפחות טוב של המתרס אבל עם הזדמנות שנייה שקיבלתי, עבודה קשה, אמונה בעצמי ומטרה אחת ברורה – להגשים את החלום, נבחרתי על-ידי מגזין היוקרה ׳inc׳ לאוטוריטה מספר 2 בעולם בתחום ה-SEO.

מאז ומתמיד אהבתי מחשבים, וכבר בגיל 9, כשאבי קנה לי את המחשב הראשון שלי, גיליתי שיש לי כישרון גדול בתחום הזה. כשהתבגרתי, היה לי ברור שאכנס לעולם המחשבים ואפתח קריירה באחד התחומים.

ביניתי את המוניטין שלי מאפס, כשיצרתי שם משתמש ב-‘Fiverr‘ והתחלתי לתת שירות בתחום ה-SEO. עבדתי קשה, לקחתי פרויקטים קטנים כגדולים וזכיתי להרבה מזל וטיימינג נכון – הבנתי שאני יכול למנף את הכישורים שלי ולהרחיב את עצמי לכדי עסק חוקי ורציני יותר.

לצמוח מלמטה ולטפס לשמיים

עם ניסיון של למעלה מעשור בעולם הטכנולוגי, יסדתי את חברת over the top seo, או בקיצור OTT, שמספקת שירותי קידום ושיווק דיגיטלי מתקדמים. הצלחתי להוביל את החברה להיות לאחת משלוש החברות לקידום אתרים המובילות בעולם בתחום ה-SEO. המטרה ששמתי לנגד עיניי הייתה לעזור לבעלי עסקים קטנים וגדולים, ארגונים וחברות לצמוח ולהצליח עם העסק שלהם – באמצעות שירותי החברה ובאמצעות שיתוף הידע שלי. תמיד הרגשתי נכון לחלוק מהידע שלי בנדיבות, שיתפתי סודות דרך מאמרים שכתבתי בבלוגים שפורסמו בכל העולם וייעצתי לכל מי שהיה חפץ ללמוד ולהצליח בגדול.

לצד זה, אני מגשים חלום ילדות ויוצר מוסיקהמשלי – אני כותב, מנגן, שר ואפילו כבר הפקתי כמה קליפים רשמיים. מוסיקה תמיד הייתה אחת התשוקות שמלוות אותי מאז שידעתי לדבר, והחלטתי לא לוותר עליה לעולם.

לתת ממה שאתה מקבל

החיים מלאים בהפתעות ושיעורים, ואנחנו כל הזמן לומדים מהטעויות שלנו. עבורי, הדרך הייתה רצופה מכשולים כאשר פיתחתי תוכנת סייבר מתוחכמת ביותר, שלצערי נעשה בה שימוש לא נכון ועל כך – נענשתי.

עברתי תהליך של התבגרות, והבנתי שלא זו הדרך שלי לתרום לעולם – קיבלתי הזדמנות שנייה, והחלטתי לאמץ אותה בשתי ידיים. כל הידע שלי והניסיון שצברתי בעולם הסייבר, הוסב לטובה וכעת אני משתמש בהם לאבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר, עבור חברות ועסקים. כשהייתי בצד השני של המתרס, הבנתי בדיוק איפה הגנות האבטחה לוקות בחסר ועכשיו אני מאבטח את אותן פריצות בפני האקרים וגנבי מידע.

תמיד חלמתי בגדול והצלחתי ליצור את המציאות שאני רוצה לחיות בה – כיום, אני רוצה לתת לאנשים שטעו, את אותה ההזדמנות השנייה שאני קיבלתי, ולהראות להם שאפשר להשתנות מהקצה אל הקצה – אפשר לטפס בסולם ההצלחה אחרי משברים, ואפשר להחליט להשתמש בכישורים והמתנות שקיבלנו, כדי ליצור עולם טוב יותר. אפשר למצוא עוד כתבות מאת גיא שטרית, ניתן למצוא בעיתונים נוספים.